Stinelo bloggar
Så nu är Göteborgs Horse Show i full gång! Iår missar jag helt att åka ner och titta på ridning och mässa... lite tråkigt men aja det kommer ju fler år som tur är =) Ska försöka hinna se på SVT så mycket jag hinner iallafall =) hoppas att alla ni som är där har roligt, träffar massa snälla människor, hittar någon bra sak på mässan och ser många fina hästar!=)
Jag ska passa på att hälsa på lördagseleverna till Jenny och Frida imorgon iallafall=) Så roligt att vårens helgträningar är igång!
Hoppas det fina soliga vädret håller i sig nu när det börjar bli så ljust och härligt på kvällarna- okej alla kanske inte tycker kvällarna är ljusa ännu- men för alla oss som leder in hästar efter klockan 17.30 gör det stor skillnad att iallafall börja insläppet innan det är nattsvart ute, eller hur? ;) Stinelo
-
Annika Bäckström » WorkingEquitation och TVinspelning: ”Har hållit utkik efter Jonna o Sparven i Talang... har jag missat henne eller sä..”
-
Anneli » Talang, känsla, träning eller kanske allt ihop?: ”Vilken gåva och vilken glädje att få följa en naturbegåvning. :) ”
-
Gunnar Dahlgren » Talang, känsla, träning eller kanske allt ihop?: ”Vad roligt att läsa om Tildas utveckling. Jätteduktigt av henne The magic Word..”
-
Lou » Talang, känsla, träning eller kanske allt ihop?: ”Grattis Tilda! ”
- ► 2018 (32)
- ► 2017 (178)
- ► 2016 (78)
-
►
2015 (130)
- ► December (8)
- ► November (13)
- ► October (11)
- ► September (14)
- ► August (21)
- ► July (1)
- ► June (5)
- ► May (8)
- ► April (9)
- ► March (17)
- ► February (11)
- ► January (12)
- ► 2014 (158)