Här finner du alla datum för bokade för kurser på andra orter och länder

Datum Land Instruktör Arangör/kontaktuppgift
2018 Preliminära uppgifter
27/10 Västerås Frida Elin Hofvander elinhofvander@hotmail.com
3/11 Uppsala Therese 
Ann-Sofie Wahlström annsofie@byggkoncept.se
11/11 Stockholm Rebecca Uppvisning Stall Fågelbro pramforsfoto@yahoo.com
17-18/11 Finland Therese  Lisa Ena lisa.ena@multi.fi 
17-18/11 Eskilstuna Christofer  Maria Ullerud maria.agronom@hotmail.com
23-25/11 Gotland Therese FD Anna Hörsne Malmborg  anna.horsne.malmborg@icloud.com
1-2/12 Tyskland Christofer AR Sabine Oettel sabine.oettel@gmx.at 
Datum 
 
2019 Land Instruktör Arrangör / kontaktuppgifter
Preliminära uppgifter, under uppdatering
16-17/2 Ungern Christofer  Istvan, goblyos@gmail.com
2-3/3 Tyskland Christofer Corina Reubold, mail@corinna-lixfeld.de
16-17/3 Gotland Therese  Anna Hörsne Malmborg, anna.horsne.malmborg@icloud.com
23-24/3 Stockholm Christofer  Anna Clara, josefinejosback@hotmail.com
23-24/3 Finland Therese  Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
30-31/3 Österrike Christofer Verena Harum, verena.harum@gmail.com>
6-7/4 Tyskland Rebecca Nicole info@_larviere.com
10/4 Växjö Christofer  Ulrika Berglundulrika72.berglund@gmail.com
13-14/4 Norge Therese  Silje Klevstul s.klevstul@gmail.com
4-5/5 England Rebecca  Larisa organizedequesterian@gmail.com
4-5/5 Danmark Christofer Dorthe Skoldager Nielsen, thomasdorthe@email.dk
11/5 Sverige Therese  Charlotte Hermingen, herminge95@gmail.com
18-19/5 Umeå Christofer  Katrine Wallberg, katrin.wallberg@ridkonst.nu
18-19/5 Sverige Therese  Monika Bivall, monikabivall@hotmail.se
25-26/5 Danmark Rebecca 
Christofer 
Rebecca Plon, rebeccaplon@hotmail.com
31/5-2/6 Tyskland Christofer Marius Schneider
9/6 Söderköping Christofer  Emma Eskilsson emma.ekhult@gmail.com
8-9/6 Finland Therese  Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
26/6 Töllsjö Christofer  Irene Wiman, irenewiman@hotmail.com
29-30/6 Nederländerna Christofer 
Rebecca 
Judith van Esch, info@dedistelhoeve.nl
10/7 Örebro Christofer  claudia@borang.se
13-14/7 Norra Tyskland Christofer  Susanne Belz, susanne-belz@web.de
24-25/8 Eskilstuna Christofer  Maria Ullerud, maria.agronom@hotmail.com
7-8/9 Norge Rebecca 
Christofer 
Stine Larsen, hestevisjon@icloud.com
21-22/9 Tyskland Rebecca 
 
Nadine info@got-brunsburg.de
30/9-4/10 Västerås Rebecca 
Intensivkurs FD3
Elin Hofvander info@solidhorsework.se
12-13/10 Tyskland Christofer  Annika Keller
12-13/10 Sverige Therese  Monika Bivall monikabivall@hotmail.se
19-20/10 Finland Therese  Lisa Ena lisa.ena@multi.fi
27/10 Västerås Christofer  Rotbrunna katarina@rotbrunna.se
9-10/11 Gotland Therese  Anna Hörsne Malmborg anna.horsne.malmborg@icloud.com
 
16-17/11 Finland Christofer  Kerstin Norrman kerstin.norrman11@gmail.com
23-24/11 Sundsvall Christofer  Angelica norrhest@gmail.com
7-8/12 Tyskland Christofer  Katarina Kudras katharina.kudras@gmail.com