Här finner du alla datum för bokade för kurser på andra orter och länder

Datum 
 
2019 Land Instruktör Arrangör / kontaktuppgifter
Preliminära uppgifter, under uppdatering
16-17/2 Ungern Christofer  Istvan, goblyos@gmail.com
2-3/3 Tyskland Christofer Corina Reubold, mail@corinna-lixfeld.de
16-17/3 Gotland Therese  Anna Hörsne Malmborg, anna.horsne.malmborg@icloud.com
24/3 Stockholm Christofer  Anna Clara, josefinejosback@hotmail.com
23-24/3 Finland Therese  Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
30-31/3 Österrike Christofer Verena Harum, verena.harum@gmail.com
6-7/4 Tyskland Rebecca Nicole info@_larviere.com
10/4 Växjö Christofer  Ulrika Berglundulrika72.berglund@gmail.com
13-14/4 Norge Therese  Silje Klevstul s.klevstul@gmail.com
4-5/5 England Rebecca  Larisa organizedequesterian@gmail.com
4-5/5 Danmark Christofer Dorthe Skoldager Nielsen, thomasdorthe@email.dk
11/5 Sverige Therese  Charlotte Hermingen, herminge95@gmail.com
18-19/5 Umeå Rebecca  Katrine Wallberg, katrin.wallberg@ridkonst.nu
18-19/5 Sverige Therese  Monika Bivall, monikabivall@hotmail.se
25-26/5 Danmark Christofer  Monica Skovly ridcenter mail@skovly-ridecenter.dk 
31/5-2/6 Tyskland Christofer Marius Schneider
9/6 Söderköping Christofer  Emma Eskilsson emma.ekhult@gmail.com
8-9/6 Finland Therese  Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
26/6 Töllsjö Christofer  Irene Wiman, irenewiman@hotmail.com
29-30/6 Nederländerna Christofer 
Rebecca 
Judith van Esch, info@dedistelhoeve.nl
10/7 Ullared Christofer  claudia@borang.se
13-14/7 Norra Tyskland Christofer  Susanne Belz, susanne-belz@web.de
24-25/8 Eskilstuna Christofer  Maria Ullerud, maria.agronom@hotmail.com
7-8/9 Norge Rebecca 
Christofer 
Stine Larsen, hestevisjon@icloud.com
21-22/9 Tyskland Rebecca 
 
Nadine info@got-brunsburg.de
4-6/10 Finland Rebecca Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi
12-13/10 Tyskland Christofer  Annika Keller
12-13/10 Sverige Therese  Monika Bivall monikabivall@hotmail.se
27/10 Västerås Christofer  Rotbrunna katarina@rotbrunna.se
9-10/11 Gotland Therese  Anna Hörsne Malmborg anna.horsne.malmborg@icloud.com
 
16-17/11 Finland Christofer  Kerstin Norrman kerstin.norrman11@gmail.com
23-24/11 Sundsvall Christofer  Angelica norrhest@gmail.com
23-24/11 Finland Therese Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi
7-8/12 Tyskland Christofer  Katarina Kudras katharina.kudras@gmail.com
2020 Land  Instruktör   Arrangör / kontaktuppgifter
15-16/2 Holland Rebecca
Christofer
  Judith van Esch info@dedistelhoeve.nl
14-15/3 Tyskland Christofer   Corina Reubold, mail@corinna-lixfeld.de
28-29/3 Finland Therese   Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
29/3 Gesta Christofer   Maria Norberg rollingranch@gmail.com
4-5/4 Danmark Christofer   Dorthe Nielsen thomasdorthe@email.dk 
18-19/4 Österrike Christofer   Verena Harum, verena.harum@gmail.com
29/4 Växjö Christofer   Ulrika Berglundulrika72.berglund@gmail.com
2-3/5 Danmark Rebecca
Christofer
  Rebecca Plon rebeccaplon@hotmail.com 
15-17/5 Finland Rebecca   Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
23-24/5 Danmark  Christofer   Monika Skovley Ridcenter mail@skovly-ridecenter.dk 
30-21/5 England Rebecca   Larisa
6-7/6 Tyskland Christofer   Sabine Oettel sabine.oettel@gmx.at 
13-14/6 Tyskland Christofer   Claudia Strauss claudia-strauss@t-online.de 
6-19/7 Australien Christofer
Rebecca
  Isabella Greenfield
15-16/8 Norge Christofer
Rebecca
  Stine Larsen hestevisjon@icloud.com
22-23/8 Finland Rebecca    Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
29-30/8 Eskilstuna Christofer   Maria Ullerud, maria.agronom@hotmail.com
12-13/9 Tyskland Cheistofer
Rebecca
  Anna Eichinger eichinger.anna@gmail.com 
27/9 Gesta Christofer   Maria Norberg rollingranch@gmail.com 
3-4/10 Finland Christofer   Kerstin Norrman kerstin.norrman11@gmail.com 
17-18/10 Holland Christofer   Judith van Esch info@dedistelhoeve.nl
7-8/11 Finland Therese   Lisa Ena lisa.ena@multi.fi
14-15/11 Rotbrunna Christofer   Katarina Eningsjö katarina@rotbrunna.se