Här finner du alla datum för bokade för kurser på andra orter och länder

2020 Land  Instruktör   Arrangör / kontaktuppgifter
15-16/2 Holland Rebecca
Christofer
  Judith van Esch info@dedistelhoeve.nl
28/2-1/3 Ungern Christofer   Istvan Göblyös goblyos@gmail.com
14-15/3 Tyskland Christofer   Corina Reubold, mail@corinna-lixfeld.de
21-22/3 Tyskland Rebecca   Marion Albas
29/3 Gesta Christofer   Maria Norberg rollingranch@gmail.com
4-5/4 Finland Christofer   Kerstin Norrman kerstin.norrman11@gmail.com
18-19/4 Österrike Christofer   Verena Harum, verena.harum@gmail.com
29/4 Växjö Christofer   Ulrika Berglundulrika72.berglund@gmail.com
2-3/5 Tyskland Rebecca   Nicole Larviere info@nicole-lariviere.com
9/5 Sverige Rebecca
Jonna
  Uppvisning Karlskoga hästmässa
16-17/5 Finland Rebecca   Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
20/5 Sverige Christofer   Emma Eskilsson emma.ekhult@gmail.com
23-24/5 Danmark  Christofer   Monika Skovley Ridcenter mail@skovly-ridecenter.dk 
30-31/5 Tyskland Rebecca   Nadine Rajned info@gut-brunsburg.de
6-7/6 Tyskland Christofer   Sabine Oettel sabine.oettel@gmx.at 
13-14/6 Tyskland Christofer   Katie Sievert katzinka@web.de
15-16/8 Norge Christofer
Rebecca
  Stine Larsen hestevisjon@icloud.com
22-23/8 Finland Rebecca    Lisa Ena, lisa.ena@multi.fi 
29-30/8 Eskilstuna Christofer   Maria Ullerud, maria.agronom@hotmail.com
2/9 Sverige Christofer   Louise Hove lolo.hove@telia.com
12-13/9 Tyskland Christofer
ev. Rebecca
  Anna Eichinger eichinger.anna@gmail.com 
19-20/9 Tyskland Rebecca   Nicole Larviere info@nicole-lariviere.com
27/9 Gesta Christofer   Maria Norberg rollingranch@gmail.com 
3-4/10 Danmark Christofer   Dorthe Nielsen thomasdorthe@email.dk
17-18/10 Holland Christofer   Judith van Esch info@dedistelhoeve.nl
30/10-1/11 Tyskland Christofer   Annika Keller info@annikakeller.de
14-15/11 Rotbrunna Christofer   Katarina Eningsjö katarina@rotbrunna.se 
28-29/11 Tyskland Christofer   Susanne Belz susanne-belz@web.de