Är du medlem i Team Horsevision?
Vi tar hänsyn till GDPR. Vänligen fyll i detta formulär och maila tillbaka till oss på; boka@horse-vision.se Vi lägger upp text och bild, så snart vi har emottagit ditt mail. TACK!

Team medlem GDPR godkännande by Rebecca on Scribd

Västragötaland

Miriam Johansson - Hällekis/Kinnekulle
mia@forshem.se
forshem.se

 

Agneta Östh - Lidköping 

Staffan Östh- Lidköping

Ewa Hansson - Lidköping

Jan Hansson- Lidköping

Emma Johansson - Vinninga 

Camilla Ekvall - Fägre
ekvallnaturligt@hotmail.com
WelshCob stuteri

Irene Wiman - Bollebygd
irenewiman@hotmail.com
Tel: 0705-286070
Undervisar AR

Elisabeth "Bitte" Gräns - Göteborg
egrans@telia.com
iutveckling.se

Alexandra Kjellin - Vårgårda
kjellinalexandra@gmail.com
FD: Alexandra Kjellin
Instagram: Ardennergirl

Kerstin Borgerud - Målsryd
kerstinborgerud@icloud.com

Östergötland

Emma Eskilsson - Björsäter/Åtvidaberg
emma.ekhult@gmail.com

Södermanlandslän

Maria Ullerud - Ärla/Eskilstuna
mariaullerud@outlook.com

Dalarna

Helena Eklund - Falun
helena.eklund@gmail.com

Småland

Ulrika Berglund - Tolg, 3 min norr om Växjö
ulrika72.berglund@gmail.com

Kronobergslän

Pernilla Salomonsson - Liatorp
rosapernilla@gmail.com 

Stockholm län

Nathalie Hansson - Ingarö, Värmdökommun
nathalie_stallnova@hotmail.com. 

Hanna Rydqvist - Nykvarn
hanna.rydqvist@hotmail.com

Tilda Rydqvist -Nykvarn
tilda.rydqvist@gmail.com

Ebba Salén - Fällersta/Lidingö
ebbasalen@yahoo.com

Ulla Ekström von Essen - Adelsö/Ekerö
ullaeve0@gmail.com.
www.hippocoach.se 

Uppsala län

Katarina Eningsjö - Enköping
Rotbrunna häst & Kursgård
www.rotbrunna.se
katarina@rotbrunna.se

 

Malin Skarin - Knvista
malin_skarin@hotmail.com

Örebro län

Maria Pettersson - Nora 
mariapettersson84@gmail.com

Freja Sahrblom - Örebro
freja.sahrblom@gmail.com

Blekinge

NORGE

Stine Larssen - Drammen
hestevisjon@hotmail.com
stinelarsen.no

Silje Klevstul - Lier
s.klevstul@gmail.com

Kristin Grov - Drammen
kristingroven@hotmail.com

DANMARK

Charlotte Frörup - Roskilde
charlotte.frorup@gmail.com

FINLAND

Lisa Ena - Pedersöre
lisa.ena@multi.fi

Katarina Kjellman  - Pedersöre fmakatarinakjellman@gmail.com

Sonja Loo - Vasa
espritriding@gmail.com
www.espritriding.com

TYSKLAND

Gerlinde Schnapperelle - Hessen

Christofer & Ikaros
HorseVision tränare Jenny & Poco, Stine & Yme
Celtic vår Border Collie